شناسه : 61679597
رییس بسیج جامعه پزشکی کشور


دکتررییس زاده با اشاره به نقش موفق استان یزد در مانورانسانی فرهنگی و دایر نمودن بیمارستان صحرایی گفت: این نشان دهنده همدلی مردم ومسولین استان یزد است و به نظر می رسد شعار امسال مقام معظم رهبری، در برپایی این بیمارستان محقق شده است.

 وی افزود: 70 بیمارستان ثابت وصحرایی در هرسال برگزار می شود که هدف عمده آن ارایه خدمت به مردم محروم در مناطق صعب العبور ومرزی است.

رییس زاده خاطرنشان ساخت: استان یزد از موفق ترین الگوهاست که دلیل اصلی این موفقیت نشانه همدلی و همراهی تمام ارگان های این استان است.

رییس زاده برپایی بیمارستان صحرایی را از مصادیق روحیه ایثار دانست و گفت باید سعی شود این روحیه ایثار در حوزه بهداشت ودرمان حفظ شود.

وی اظهار داشت: جامعه پزشکی  ما به مراتب پور شور تر از قبل است . هم اکنون متخصصین وفوق تخصص ما به جبهه های مقاومت اعزام شده اند وبسیار موفق وفعال ایفای نقش نموده اند.

این مقام مسیول کشوری در ادامه در خصوص اقدامات بسیج جامعه پزشکی استان یزد گفت: از زحمات دکتر قادری تشکر وقدر دانی می کنیم که توانسته این وفاق وهم دلی را در این استان ایجاد نماید. بسیج جامعه پزشکی بعنوان یاور و بازوی توانمند در حوزه بهداشت ودرمان محسوب می شود. و این  تعامل باید با سایر ارگانها نیز برقرار شود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.